QQ for Mac

QQ for Mac

Sevimli tasarım ve harika özelliklerle eksiksiz IM istemcisi

QQ Messenger tanıdık gelebilir, ancak Çin'de en popüler IM istemcisi . IM istemcileri hakkında düşündüğünüzde, başınıza gelen ilk isimler MSN Messenger , Adium ve beğenilerdir. Fakat Mac için QQ'yu hiç duydunuz mu? Bir milyardan fazla... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Net, güzel tasarlanmış arayüz
  • Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği
  • Metin, sesli ve görüntülü sohbetler için destek
  • Her zamanki IM özellikleri: suratlar, dürtüler, dosya paylaşımı ...
  • Uzaktan kumanda, ekran yakalama ve video kaydı gibi ekstra araçlar

DEZAVANTAJLAR

  • Bazen kişileri eklemek zordur
  • Yeni arayüz temalarını indiremezsiniz
  • Kişiler için Numara Kimliği: çok kullanıcı dostu değil!
  • Görüntülü sohbet özelliği yok

Çok iyi
8

QQ Messenger tanıdık gelebilir, ancak Çin'de en popüler IM istemcisi .

IM istemcileri hakkında düşündüğünüzde, başınıza gelen ilk isimler MSN Messenger , Adium ve beğenilerdir. Fakat Mac için QQ'yu hiç duydunuz mu?

Bir milyardan fazla kayıtlı hesapla, Mac için QQ artık basit bir IM istemcisinden daha fazlasıdır: bu, milyonlarca insanın günlük olarak kullandığı ve yaşamlarının önemli bir parçası olan tüm sosyal bir olgudur.

Ne yapabilirsin

Gerçek şu ki Mac için QQ, kullandığınız diğer IM istemcilerinden farklı değil. Gruplara göre düzenleyebileceğiniz tipik bir kişi listesi vardır - sesli ve görüntülü sohbetler, suratlar, dürtüler, fotoğraf gönderme ve dosyaları paylaşma (duraklatma / devam etme desteğiyle!) Ve kullandığımız diğer yardımcı programlar IM istemcilerde bulma. Ancak önemli bir fark var: Mac için QQ'da hiç reklam bulamıyorsunuz!

Geleneksel IM araçlarının yanı sıra, Mac için QQ da bazı yaygın olmayan özellikleri içerir. Ekranınızın bir alanını yakalayabilir veya kısa bir video klibi kaydedebilir ve her ikisini de kişilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Mac için QQ'nun öne çıktığı başka bir alan kişiselleştirmedir. Arayüz için bir cilt seçmeden mesajlarınız için yazı tipini seçmekten neredeyse her şeyi özelleştirebilirsiniz. Program ayrıca, seçim yapmak için geniş bir avatar ve kişisel fotoğraf seçkisi içerir, ancak bunlardan hiçbirini beğenmezseniz, sabit diskinizden bir tane yükleyin. Bizim için çalışmayan tek şey, Web'den daha fazla tema indirmek.

Uzaktan kumanda

Mac için QQ, genellikle sohbet için bir araçtır, ancak entegre Uzaktan yardım aracı sayesinde arkadaşlarınıza veya müşterilerinize yardımcı olmak için de kullanılabilir: arkadaşınızın masaüstüne erişmenizi sağlayan ve onlara yardımcı olmanızı sağlayan basit bir uzaktan kumanda uygulaması. herhangi bir bilgisayar sorunu.

Genel anlamda, QQ for Mac, çeşitli nedenlerden dolayı bizi şaşırttı: ilk olarak, IM istemcilerinde bulunması zor olan sevimli düğmeler ve ikonlarla güzel tasarlanmış bir arayüze sahip; İkincisi, onu tam bir iletişim aracı haline getiren ilginç ekstra özelliklere sahiptir; ve üçüncü olarak, bir milyardan fazla kullanıcısı olan böyle popüler bir programın bu kadar az kişi tarafından nasıl biliniyor olması şaşırtıcı!

Aşağı yönde, Mac için QQ, kişileri eklemeye çalışırken biraz güvenilmezdir - bu arada, iyi eski ICQ gibi numaralarla tanımlanır. Çok kullanıcı dostu bir yöntem değil. Bunun dışında, QQ Messenger, kesinlikle denemeye değer harika bir IM sicilidir.

Çin'de en çok kullanılan IM istemcisi olan Mac için QQ, artık daha popüler hale gelmesine yardımcı olabilecek uluslararası bir sürüme sahip!

mac için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

QQ for Mac

İndir

QQ for Mac International 1.1

QQ for Mac hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×